Mundo de Maite Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mundo de Maite Ro

Eres Perronita?Aqui es tu lugar!Bamos a ser un gran familia, un gran familia de Maite!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrare

 

 La Vida de RBD

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Just Breathe.
VicePresedinte
VicePresedinte
Just Breathe.


Mesaje : 279
Data de inscriere : 31/10/2009

La Vida de RBD Empty
MesajSubiect: La Vida de RBD   La Vida de RBD Icon_minitimeVin Noi 20, 2009 3:43 am

o s va pun wn mea Smile) sa nu radeti Very Happy snt incepatoare
Sus In jos
Just Breathe.
VicePresedinte
VicePresedinte
Just Breathe.


Mesaje : 279
Data de inscriere : 31/10/2009

La Vida de RBD Empty
MesajSubiect: Re: La Vida de RBD   La Vida de RBD Icon_minitimeVin Noi 20, 2009 4:10 am

Anahi-23 ani .. populara....rebela...inebunita dupa .. moda... are magazinul ei .. kre .. il cunoaste toata lumea... fff buna prietena q Dulce si Maite... si sta q verisoara ei Belinda in apartament La Vida de RBD Snza6r

Dulce-22 ani ... frumoasa...rebela.. simpatica... este mereu la moda .. si se poarta .. funky Smile) kteodata ....fff buna pr. q Anahi si Maite ... La Vida de RBD Nybt5t

Maite-23 ani .. cea mai simpatica...are o relatie .. q seful trupei ... dar il iubeste si .. pe .. Chris ...fff buna pr. q Dul si Any ... si sta in apartament .. q sora ei vitrega .. Ashley ..pe cand parinti sunt in vacanta la Miami La Vida de RBD 2w3v0qt
Poncho-23ani... este cel mai frumos .. din trupa ... are o relatie q Fabiola .. dar o iubeste si pe Anahi ... fff bun pr. q Ucker .. si Chris ... La Vida de RBD Ifwmdj
Ucker-22 ani .. rebelul .. trupei /.. are o relatie.. q Ashley in secret .. dar o iubeste in acelasi timp si pe Dul fff bun pr. q Poncho si Chris si este cel mai bogat La Vida de RBD 2mysuts
Chris-Clovnul trupei .. intotdeauna .. o face pe Anahi s rada .. si pe ceilalti .. are.. un teatru kre .. el insusi joaca .. si sia facut o carte de glume .. o iubeste p May kre .. nimeni nu stie nimeni .. fff bun pr . q Poncho si Ucker .. La Vida de RBD Rbjrmg
Ashley-sora vitrega a lui May /.. rautacioasa .. ambitioasa .. rebeela .. intotdeauna . obtina c vrea .. sunando pe mama ei .. kre era in vancata .. q tatal lui May
La Vida de RBD 5p3h1i
Fabiola-Iubita lui Alfonso rea .. frumoasa , ambitioasa ..La Vida de RBD Kbubdf
Belinda-frumoasa , rebela , verisoara lui Anahi La Vida de RBD 34sknwk
Axel-iubitul lui Any ... obtine tot .. ce vrea pt k parinti lui sunt foarte milionari .. ff buni pr q parinti lui Ucker .. ( cunoscanduse q ucker .. normal k o cunostea pe Any ) La Vida de RBD O7k3o6

Ep1. Capitolul " Cumpleanos de Anahy" partea 1
Pe 14 mai .. Dulce se trezeste s duce la baie .. iese ... s imbraca s duce la bucatarie .. bea un capucino se uita la ziar .. si vede "Feliz cumpleanos Anahy"
-OMG e ziua lui Anahi ... !!! .. am uitat complet .. :O:O:O .. cum naibi s uit ? sai sara inima lui Dulce si tot atunci o suna pe May .. sperand k ea s nu fi uitat.Suna dul de 2 ori si a 3 a fost q noroc. Mai raspunde somnoroasa :
-Dea? si dul ii zike de ziua lui Anahi ... Cum ...? nu s poate am uitat :O:O si sare din pat Mai .. si ii telefoneaza pe toti . si le zike de ziua lui Any..si ..dupa ce face atata scandal May o trezeste pe Ashley si .. tipa la May ... si d nervi Mai o inchide in dulap Smile)) .
Iar Poncho a fost singurul kre ia luat cadou ... . Intre timp dupa ce s sfatuisc .. sai fk .. o petrecere surpriza .. apare .. Fabiola si zike..:
-Poncho pt cn e cadoul acela ?
-Aaa...pei, nu este al meu . este al lui dulce pt Anahi .. am vrut s ma uit s eu ce ia dat .. Very Happy:D:D.
-aha k .. vezi k ma duc la cabinet .. te pup pa :* ..
Dupa c pleaca toti s faka .. organizarile ... Belinda s trezeste .. ii face micul de jun lui Anahi .. si s duce .. la ................................
Aflati din urmatoarea parte.... astept comm fara Next k e stresant la 3 comm pun ep 2 Smile
Sus In jos
Just Breathe.
VicePresedinte
VicePresedinte
Just Breathe.


Mesaje : 279
Data de inscriere : 31/10/2009

La Vida de RBD Empty
MesajSubiect: Re: La Vida de RBD   La Vida de RBD Icon_minitimeVin Noi 20, 2009 4:50 pm

stiu k inceputul e varza da s vedeti mai inkolo ;x
Sus In jos
Miss Alle.
VicePresedinte
VicePresedinte
Miss Alle.


Mesaje : 17
Data de inscriere : 20/11/2009

La Vida de RBD Empty
MesajSubiect: Re: La Vida de RBD   La Vida de RBD Icon_minitimeSam Noi 21, 2009 3:41 am

next. ;x
Sus In jos
``o stea ce adora luna``
Mi pecado
Mi pecado
``o stea ce adora luna``


Mesaje : 362
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 28

La Vida de RBD Empty
MesajSubiect: Re: La Vida de RBD   La Vida de RBD Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 5:03 am

next
:X:X:X:X
Sus In jos
Continut sponsorizat





La Vida de RBD Empty
MesajSubiect: Re: La Vida de RBD   La Vida de RBD Icon_minitime

Sus In jos
 
La Vida de RBD
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mundo de Maite Ro :: Nuestros creativos! :: Webnovelas-
Mergi direct la: